KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003293
nr 1700 3293
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Interiör med figurer. Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
måndag 12 maj 2025
kl 19:31:36